Lásková súťaž s LEGI

Lásková súťaž s LEGI

 

Máj je oddávna považovaný za mesiac lásky a jeden z najkrajších mesiacov roka. Príroda ukazuje svoju nádheru kvitnutím lúk a záhrad, rozvoniavaním kvetov, spevom vtákov a príjemným pocitom teplých dní. Po zime opäť všetko ožije novým životom a spolu s tým aj láska.

 

Na Slovensku máme mnoho krásnych tradícií a kreatívnych prejavov lásky. Jedným z nich je aj stavanie mája, či oslava dňa matiek. V minulosti mladí chlapci stavali svojim vyvoleným pod okná strom siahajúci až do neba a ozdobený farebnými stužkami. Dnes doba pokročila a prejavy lásky sú naozaj rôznorodé.

 

Laska I Legi I Web 2 copy

 

 

 

Práve preto sme sa rozhodli spustiť novú kampaň s názvom lásková súťaž s LEGI. Zapojte sa do tvorivého stvárnenia lásky.

 

Môže to byť formou básne, spevu, ručných prác, fotiek, obrázkov, videa, tanca, romanticky vyzerajúceho písania do piesku :-D, alebo čohokoľvek čo je pre vás prirodzené a nápadité stvárnenie lásky.

 

Keďže aj my milujeme svojich zákazníkov, za odmenu jeden z vás získa 100 EUR poukaz na nákup LEGI :-)

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

 

Súťaž trvá od 23.5.-25.6.2017

Vyhodnotenie súťaže 26.6.2017 - LEGI tím vyberie príspevok, ktorý ho najviac zaujme. Hlavná cena: 100 EUR poukaz na nákup LEGI podľa vlastného výberu.

 

PODMIENKY SÚŤAŽE:

 

Pošlite nám na email laska@legi.sk vaše tvorivé vyjadrenie lásky v akejkoľvek podobe. Jedinou podmienkou je zapojenie slova LEGI  alebo kvetu v logu LEGI. Zapojením do súťaže súhlasíte so zverejnením Vášho príspevku.

black_white